Poe tingimused

N1 HOME SIA, registri nr. 40103621523, aadress: Cēsu tänav 31 k-2, Riia, LV-1012, edaspidi pakub veebipood veebilehel saadaolevat sisu ja pakub kaupu/teenuseid vastavalt allpool toodud kasutustingimustele.m.

1. Üldsätted

Kui tarbija ostab kaupu/teenuseid veebilehe kaudu, siis selline vastastikune kokkulepe loetakse kauglepinguks ja selle suhtes kohaldatakse Läti Vabariigi õigusnorme, mis reguleerivad kauglepinguid, sealhulgas, kuid mitte ainult, tarbijaõiguste kaitse seadust. Läti Vabariigi ministri, Läti Vabariigi ministri kabineti määrused Kauglepingute määrused jneu.c.

2. Ostude sooritamine

Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja spetsifikatsioonid on märgitud toodete juurde.

Tellimuse vormistamiseks lisa soovitud tooted ostukorvi. Täitke kõik nõutud väljad ja valige sobivaim tarneviis. Seejärel kuvatakse ekraanil tellimuse kogumaksumus koos kohaletoimetamisega. Tellimuse täitmiseks tasuge ostu eest.

3. Maksetingimused

Veebisaidil on arveldusvaluutaks euro. Ostu eest saab tasuda valides järgmised makseplatvormi makecommerce.lv, Maksekeskus AS poolt pakutavad makseviisid:

  • Visa/Mastercard maksed
  • Läti internetipanga maksed: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu internetipanga maksed: Swedbank, SEB ja Luminor
  • Eesti internetipanga maksed: Swedbank, SEB, Luminor

NB! Kasutades internetipanga makseviisi, kinnita tellimus ja vajuta nupule Tagasi kaupmehe juurde.”.

Maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed edastatakse tegevusloaga makseasutusele Maksekeskus AS.

Leping jõustub edukal tasumisel veebipoe pangakontole. Kui tellimust ei ole mingil põhjusel võimalik täita, teavitatakse sellest Ostjat ning tagastatakse tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

4. Tarnetingimused

Kaup toimetatakse järgmistesse riikidesse: Läti, Leedu, Eesti. Ostetud kaubad toimetatakse kohale kasutades: pakipartnereid (DPD, Omniva), kullerit (DPD, Omniva), järeletulemist kauplusest. Kõik tasud ja maksud, mis tuleb tasuda saadetise kättesaamiseks kohaletoimetamise sihtkohas, tuleb kanda Ostjal. Saatekulu kuvatakse enne tellimuse kinnitamist. Ostetud kaup toimetatakse Ostja poolt määratud aadressile 5-10 tööpäeva jooksul. Erandjuhtudel on meil õigus kaup teele saata kuni 30 kalendripäeva jooksul peale kliendi teavitamist.

5. Taganemisõigus

Ostjal on õigus kaubast keelduda 14 kalendripäeva jooksul alates toote kättesaamise hetkest. (Sõltuvalt tootest ei pruugi ostjal olla kohustuslikku taganemisõigust, sel juhul tuleb põhjus selgelt välja tuua ja selgitada). Taganemisõigus ei kehti, kui Ostja on juriidiline isik.

14-päevase taganemisõiguse kasutamiseks võib kaupa kasutada ainult sihtotstarbeliselt, tarbija vastutab kauba kvaliteedi ja ohutuse säilimise eest taganemisõiguse kasutamise ajal. Kui kaupa on kasutatud mittesihipäraselt või kahjustunud, kauba kasutamise käigus hooletusse jättes või juhendis toodud juhiseid eirates, kui kauba originaalpakend on kadunud või kui selle pakend on oluliselt kahjustatud, on veebipoel õigus alandada. tagastatav summa vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Taganemisõiguse kasutamiseks peate esitama loobumisvormi, mille leiate siit: https://n1home.lv/pages/atteikuma-veidlapa saates selle e-posti aadressile info@n1home.lv 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.

Ostja kannab toote tagastamise kulud, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on toote mittevastavus tellimusele (näiteks vale või kahjustatud toode).

Ostja on kohustatud Kauba Müüjale tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast keeldumisavalduse saatmist veebipoodi. Veebipood tagastab pärast tagastatava kauba kättesaamist viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kõik Kauglepingu alusel ostjalt laekunud maksed.

Müüjal on õigus tasumist kinni pidada seni, kuni ta on saanud Ostjalt kinnituse Kauba või kauba tagastamise kohta. Kui ostja on valinud e-poes pakutavast soodsaimast saatmisviisist erineva saatmisviisi, ei ole veebipood kohustatud hüvitama ülemääraseid saatmiskulusid.

Veebipood ei vastuta kohustuste täitmisega viivitamise või nende täitmata jätmise või muud liiki täitmata jätmise eest, mis on tekkinud asjaolude ja takistuste tõttu, mis ei ole veebipoest mõistlikult sõltuvad.

Veebipood jätab endale õiguse keelduda kauba müügist ja nõuda Ostjalt kauba tagastamist, kui veebipoes märgitud hind on eksituse tõttu oluliselt madalam selle turuhinnast.

6. Tarbija õigused nõuetele mittevastavale kaubale

Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis tekkisid 6 kuu jooksul arvates kauba kliendile üleandmise päevast või olid olemas üleandmise hetkel, kui selline oletus ei ole vastuolus juhtumi tunnuste või puudumisega. Ostja peab kauba mittevastavusest müüjat teavitama viivitamatult, 2 kuu jooksul peale selle avastamist ehk esitama pretensiooni. Ostja saab esitada pretensiooni, pöördudes veebipoe poole, kirjutades aadressile e-mail info@n1home.lv või posti teel: N1 HOME SIA aadress: Cēsu tänav 31 k-2, Riia, LV-1012.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis ilmnesid pärast kauba üleandmist Ostjale. Kui ostetud kaubal esineb puudusi, mille eest vastutab Müüja, on Ostjal õigus nõuda kaubal puuduste kõrvaldamist või tasuta vahetamist uue kauba vastu.

Kui kaupa ei ole võimalik parandada või asendada, tagastab Müüja Ostjale kõik Kauglepingus ettenähtud maksed. Tarbija kaebusele annab müüja kirjaliku vastuse 15 päeva jooksul.

7. Ostja isikuandmete töötlemine

Veebipood töötleb ainult ostja poolt kauba tellimisel sisestatud isikuandmeid nagu nimi, perekonnanimi, e-post jne.

Veebipood edastab isikuandmed transporditeenuse osutajale/pakkujatele kauba kohaletoimetamise tagamiseks.

Kui olete sõnaselgelt nõustunud saama meie turundusteateid, sealhulgas uudiseid, võime teiega aeg-ajalt ühendust võtta ja edastada teavet meie teenuste ja viimaste pakkumiste kohta. Sel eesmärgil võime töödelda teie e-posti aadressi, mille esitasite turunduskommunikatsiooniks registreerumisel. Ostjal on võimalus turundussuhtlusest loobuda, teavitades meid sellest, kirjutades aadressile info@n1home.lv.

8. Vaidluste lahendamise kord

Küsimustes, mida käesolevates tingimustes ei käsitleta, kohustuvad Ostja ja Müüja järgima Läti Vabariigis kehtivaid seadusi ja määrusi.

Pooled lahendavad kõik vaidlused Müüja ja Ostja vahel omavaheliste läbirääkimiste või kirjavahetuse teel. Kui vaidlust ei õnnestu lahendada läbirääkimiste või kirjavahetuse teel, lahendavad pooled vaidluse Läti Vabariigi kohtus, järgides Läti Vabariigi seadusi ja määrusi. Ostja (tarbija) ja Müüja vahelised vaidlused võib pöörduda lahendamiseks Tarbijaõiguste Kaitse Keskusesse või Läti Vabariigi kohtusse.

Ostjal on õigus pöörduda ka Euroopa Liidu vaidluste lahendamise institutsioonide poole.